KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7256603
nr 725 6603
Signerad, medelhavsstad, 64x95
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 november 2011
kl 19:08:55
900 kr
1.200 kr
1.500 kr